Domay Consulting » Zarządzanie przedsiębiorstwem » Wycena przedsiębiorstw » Outsourcing finansowy » Biznes plany » Analizy ekonomiczne

Strona główna > Biznes plany > Biznes plan na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstwa

Biznes plan na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstwa

Środa 19 maja 2010, przez admin

Ostatnim, z najczęstszych przypadków z jakim spotykamy się przy przygotowaniu dokumentacji finansowej dla naszych Klientów w postaci biznes planów jest moment, kiedy Zarząd danego przedsiębiorstwa stoi przed podjęciem ważnej decyzji biznesowej.

Zatem Zarząd, który w sposób bardziej świadomy i bardziej bezpieczny pragnie podjąć swoją decyzję biznesową na pewno zdecyduje się na przygotowanie w tym celu biznes planu. Każda decyzja Zarządu powinna być poprzedzona zapoznaniem się z różnego rodzaju wyliczeniami, zawierającymi wszelkie możliwe elementy informacji gospodarczych mogących mieć wpływ na rozwój firmy. Takie informacje daje biznes plan, który znacznie zwiększa możliwości „uchwycenia” przyszłego rynku. A posiadanie takiej wiedzy pozwala na podjęcie właściwszej i racjonalniejszej decyzji biznesowej.

Wszelkie wyliczenia biznesowe jesteśmy w stanie przygotować, zarówno za Państwa sugestiami, jak również na podstawie własnych analiz. Jest to kwestia przyjętej opcji w złożonym do nas zleceniu.

Dzięki własnemu doświadczeniu, szczególnie w sytuacji gdy Państwa firma nie posiada odpowiedniej własnej kadry, jesteśmy w stanie rzetelnie przygotować Zarząd do podjęcia ważnych biznesowych decyzji, które mogą być dla Państwa przedsiębiorstwa znamienne w skutkach. O możliwych konsekwencjach nietrafionych decyzji z pewnością nie trzeba Państwa przekonywać.