Domay Consulting » Zarządzanie przedsiębiorstwem » Wycena przedsiębiorstw » Outsourcing finansowy » Biznes plany » Analizy ekonomiczne

Strona główna > Strona główna > List przewodni

List przewodni

Środa 19 maja 2010, przez admin

Szanowni Państwo,
Szanowni Klienci,

Firma Domay Consulting działa na rynku od sierpnia 2003 roku. Powstanie firmy było odpowiedzią na popyt zgłaszany przez firmy z sektora MSP w zakresie szeroko pojętych zagadnień związanych z finansami przedsiębiorstw.

Okazało się, iż usługi konsultingowe z dziedzinie finansów są źródłem wiedzy pożądanej przez firmy, które z jednej strony są na tyle duże, iż dalszy rozwój wymaga planowania strategicznego, rzetelnych opracowań z zakresu planowania finansowego, sporządzania biznes planów na potrzeby wewnętrzne czy choćby analiz finansowych i analiz rynku, a z drugiej strony są na tyle małe, że nie są w stanie udźwignąć ciężaru zatrudnienia na stałe specjalisty w tej dziedzinie. Firma Domay Consulting łączy oba te zagadnienia. Oznacza to, że dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie pomóc Państwa firmom dzieląc się z Państwem naszą wiedzą i kompetencjami. Jednocześnie współpraca z nami jest konkurencyjna ekonomicznie w porównaniu z zatrudnieniem na stałe specjalistów z zakresu finansów w Państwa firmach.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszej firmie wyspecjalizować się w usługach w dziedzinie zarządzania finansami przedsiębiorstw w najbardziej profesjonalny sposób, a nasz ciągły rozwój znajduje odzwierciedlenie w jeszcze bardziej specjalistycznej ofercie w zakresie finansów przedsiębiorstw.

Od stycznia 2010 roku oficjalnie, a de facto od 2008 roku wprowadziliśmy dla Państwa ofertę dotyczącą Zarządzania Przedsiębiorstwem, Wyceny Przedsiębiorstw oraz rozbudowaną usługę Outsourcingu Finansowego. Wszystkie te usługi są wynikiem zapotrzebowania i popytu zgłaszanego przez zarządy przedsiębiorstw korzystające już wcześniej z naszych usług, dla których jakość naszych prac była (i jest) na tyle wysoka, że postanowiły one w sposób formalny współpracować z firmą Domay Consulting w zakresie zarządzania, współzarządzania bądź planowania strategicznego i finansowego.

Biorąc pod uwagę zadowolenie naszych dotychczasowych klientów pragnę wyrazić ogromną satysfakcję z efektów naszej pracy zapoczątkowanej w roku 2003, gdy powstawała firma Domay Consulting. Pasja, jaka towarzyszy naszej pracy nie tylko sprawia radość, ale także mobilizuje nas do stałego rozwoju, z którego korzystają równiez nasi klienci. Zależy nam na tym, aby zastrzeżony przez nas znak towarowy Domay Consulting jeszcze mocniej kojarzony był z zarządzaniem finansami przedsiębiorstw na najwyższym poziomie.

Pracując dla Państwa, kieruję się zasadą, że Państwa sukces i rozwój jest dla mnie największą satysfakcją. Życząc Państwu powodzenia w biznesie zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Domay Consulting.

Z wyrazami szacunku