Domay Consulting » Zarządzanie przedsiębiorstwem » Wycena przedsiębiorstw » Outsourcing finansowy » Biznes plany » Analizy ekonomiczne

Strona główna > Strona główna > Kadra

Kadra

Środa 19 maja 2010, przez admin

Kadrę firmy Domay Consulting stanowią osoby z dużym doświadczeniem w dziedzinie bankowości i finansów przedsiębiorstw. Są to między innymi osoby pracujące niegdyś na stanowiskach Analityków Kredytowych i Doradców Bankowych dla sektora firm MSP i korporacji w instytucjach finansowych oraz posiadające doświadczenie na stanowiskach dyrektorskich w bankach.

Ponadto nasi konsultanci to osoby, dla których praca jest pasją. Permanentnie zdobywana wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw jest dla nas wszystkich czymś naturalnym. Wszystko powyższe, jak również każda kolejna zlecona praca i odbywane szkolenia czynią naszych doradców jeszcze bardziej doświadczonymi i profesjonalnymi.

Budując strategię rozwoju Firmy Domay Consulting opieramy się na fachowcach z danej dziedziny, co pozwala nam na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz na zaoferowaniu Państwu usług na najwyzszym poziomie. Głęboko wierzymy, iż takie właśnie podejście jest receptą na rozwój naszej firmy.

Podobnie postępujemy w przypadku naszych Partnerów, z którymi współpracujemy przy realizacji poszczególnych zleceń. Są oni starannie dobierani, aby wspólnie realizowane usługi cechowała wysoka jakość, która jest dla nas celem nadrzędnym.

Kadra firmy Domay Consulting: