Domay Consulting » Zarządzanie przedsiębiorstwem » Wycena przedsiębiorstw » Outsourcing finansowy » Biznes plany » Analizy ekonomiczne

Strona główna > Outsourcing finansowy

Outsourcing finansowy

Ideą usług Outsourcingu Finansowego jest połączenie dwóch podstawowych rzeczy: (A) możliwości skorzystania z usług specjalisty w danej dziedzinie (w naszym przypadku specjalisty w dziedzinie finansów) oraz (B) uniknięciu wysokich kosztów jakie wynikałyby z tytułu zatrudnienia specjalisty na stałe w Państwa firmie.

Współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu w znaczny sposób zredukować wysokie koszty stałe (generowane przez długi czas) i zastąpienie ich niższymi kosztami ponoszonymi jedynie przez okres w jakim uznają Państwo za stosowne korzystanie z usług firmy zewnętrznej, zachowując przy tym jakość prac, które są jednym z priorytetów naszej firmy.

Doświadczenie nasze oraz współpraca z wieloma już firmami spowodowała, że zarządy firm naszych klientów postanowiły powierzyć nam całość lub pewną część prac w ramach usług outsourcingu ciesząc się zarówno wysoką jakością świadczonych usług oraz niższymi kosztami niż wynikałyby one z zatrudniania specjalistów na stałe.
Po podpisaniu umowy o współpracy, w której określamy zakres prac, w zamian za miesięczną płatność na rzecz Domay Consulting, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa przedsiębiorstw poniższe usługi.

Outsourcing Finansowy jest naszą główną usługą świadczoną na rzecz naszych klientów. To właśnie w ramach tej usługi (w zależności oczywiście od poziomu wybranego pakietu) oferujemy naszym klientom częściowy lub cały zakres naszych usług i posiadanej wiedzy. To właśnie w ramach tej usługi są w stanie Państwo skorzystać z usługi „zewnętrznego dyrektora finansowego”.